Ogrodzony
Myjnia samoch.
5.5 km odległość od lotniska 8 min transfer na lotnisko

Parking Park and greet Barcelona. Twój bezstresowy parking przy lotnisku w Barcelonie

Usługi parkingowe Park and greet Barcelona oferują niezrównane usługi parkingowe na lotnisku w Barcelonie. Uznani jako parking przy lotnisku w Barcelonie, zapewniają one bezstresowe doświadczenia dzięki natychmiastowym transferom, które znajdują się zaledwie 3 minuty od lotniska.

Dlaczego ParkandGreet.com?

Kochamy auta!

Twoje auto jest u nas w najlepszych rękach. Nasi współpracownicy to profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o Twoje auto podczas transferów i szukamy najlepszego miejsca parkingowego dla niego. Park and Greet posiada najlepsze nstalacje dla Twojego auta, prywatny parking, monitorowany i ogrodzony. Mamy punkty ładowania dla pojazdów elektrycznych.

Zawsze czujny personel Park and Greet

Nasz Zespół! Twój kierowca zawsze będzie dostępny, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzić Ci w sprawach związanych z przepisami lotniskowymi.

Nasze zobowiązanie, satysfakcja klienta

Nasze zobowiązanie jest jasne - pozostaw nam stres związany z parkowaniem i dojedź bezpośrednio do drzwi terminalu.

O nas

Park and Greet to parking długoterminowy i średnioterminowy z prywatnymi transferami z lotniska w Barcelonie. Parking Park and Greet zdjęcie 2

Nasz cel

Naszym celem jest oferowanie użytkownikom lotniska w Barcelonie usługi najwyższej jakości, dzięki której przybycie na lotnisko będzie wygodniejsze, a ceny bardzo konkurencyjne, zaczynając od 6€ za dzień (tygodniowa stawka).

Co mówią nasi klienci?

Nasi klienci chwalą nasz serwis za doskonałą obsługę, komfort i niskie ceny. Przyjazna obsługa służy pomocą przez WhatsApp i telefonicznie.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę zapłacić bezpośrednio na parkingu? Tak, można zapłacić bezpośrednio na parkingu, akceptujemy gotówkę i wszystkie karty.

Gdzie jest punkt spotkań na lotnisku? Punkt spotkań dla T1 to: - Wyjazdy Parking Express przed drzwiami Vueling. Punkt spotkań dla T2 to: - Parking Express tuż pod mostem, naprzeciwko muralu Miro.

Kontakt

+34936698901 hola@parkandgreet.com Chatea VÍA WhatsApp 34611163133 Chatea VÍA Telegram 34611163133

Parking Park and Greet zdjęcie 3